Poskytujeme kompletní, jednoduchý, spolehlivý a snadno nastavený software je určen pro všechny druhy obchodu, shopy, služby, sauny, masáže, barber shopy, restaurace, kavárny, fitnes, fast foody a další jiná obchodní místa.

Perfektní péče o zákazníky

Technická podpora může být jen přenastavení vašeho programu, ale třeba i dobrá nápověda. Jsme připraveni vám velice rychle pomoci přes vzdálené připojení do vašeho počítače. HELP Od 08:00 do 22:00 7 dní ...

Rychlý a spolehlivý

Naše firma je na trhu už 19 let a podle našich zkušeností víme, že obchodníci nejsou IT specialisté, tak software vytváříme tak, aby na něm mohl pracovat úplně každý bez rozdílu věku a znalosti na PC..

přehledný, moderní design

Naše aplikace nabízejí zákazníkům citlivý a funkční design, který vypadá moderně v porovnání s mnoha dalšími produkty na trhu s bezplatnými aplikacemi.

Snadné nastavení

Pokud hledáte konkrétní aplikaci s funkcí rozsáhlého přizpůsobení, mohou se naše aplikace stát dokonalou volbou.

Výsledky

Software může do značné míry usnadnit proces provozování více obchodních aspektů, od správy hotovosti až po analýzu prodeje. Vaše výsledky vám odhalí Office, který je součástí každe naší aplikace Tamara R1 Profi.

Dokumentace

Office, který je součástí každe naší aplikace Tamara R1 Profi, v sobě ukrývá kompletní dokumentaci k vašemu podnikání a veškeré podklady pro vaši učetní.