Platnost licence

Užívání software Tamara se provádí pouze bankovním převodem. Je plně automatická, tak je potřeba dávat pozor na dobu splatnosti a víkendové prodlení banky. Když se dostanete do takové situace, tak nejrychlejším řešením je vložit peníze hotově přímo na náš účet. Automaticky se vám do 20-ti minut vygeneruje nová licence a faktura vám bude zaslána na váš e-mail.

  1. My Vám pošleme do e-mailu proforma fakturu s variabilním symbolem, který vám byl přidělen.
  2. Vy nám pošlete peníze na náš účet. Vždy je lepší udělat trvalý příkaz do vaší banky se splatností od 20. do 30. dne v měsíci s variabilním symbolem uvedeném na proforma faktuře. Důležité je napsat vs. správně, aby automat mohl určit zákazníka, kterému bude generovat novou licenci.
  3. Se vám automaticky ve stejnou chvíli vygeneruje licence na další období. Pozor, až když se peníze připíšou na náš účet,

Platnost licence -

zobrazí-li se vám *** Platnost vaší licence vypršela *** Stáhněte licenci na nový měsíc. V základní cnabídce stisknete na klávesnici 2 x písmeno Z. - ZZ - Pokud je počítač připojený k internetu, začne se licence hned stahovat.

Licence stažena -

Nezapomeňte udělat aktualizaci na kase. To znamená, že licence na nový měsíc byla stažena a software Tamara Office bude zase plně funkční. Pozor, nezapomeňte ještě stáhnout licenci do software Tamara Kasa.

Neobsahuje potřebné informace.

To znamená, že se nepodařilo stáhnout licenci. Může to být několik důvodů: Licence nebyla doposud uhrazena. Peníze ještě nebyly připsány na náš účet. Počítač není připojen k internetu.

Zkontrolovat platnost licence

V základní nabídce viz obrázek č.1 stiskněte jednou písmeno - Z - nebo se postavte na Z. Systémová konfigurace stiskněte enter. Platnost licence najdete viz. obrázek.

Licence

Otevřete menu kasy a vstupte do informace o licenci.

Zkontrolovat platnost licence

Stáhnout licenci, nebyla-li platnost prodloužena, jsou jen 3 důvody. Licence nebyla doposud uhrazena. Peníze ještě nebyly připsány na náš účet. Počítač není připojen k internetu. Zkontrolujte připojení.