Tamara R1 profi

by Super User

Co je Tamara R1 ? Pokladní systém určený pro všechny druhy obchodu. Software se skládá ze dvou částí, OFFICE, KASA
V ceně měsíční licence je nomezený počet pokladen a skladů na jedné provozovně (adrese) a služby jako, Podpora, Zaškolení, Upgrade, po celou dobu užívání zdarma.
Porovnání funkcí s Tamara Mini

Software office

Může být umístěn na flash disku, tak se stane přenosným a vy tak můžete doma pracovat v programu, na jakém koli počítači bez instalace. Může také být v počítači ve vaší kanceláři na pevném disku a propojení mezi kasou a kanceláří bude probíhat po místní sítí.

Software Kasa
Je určen pro dotykové pokladny,tablety. Je vhodný pro všechna prodejní místa.

Neomezené množství pokladen
Za cenu 870 bez DPH můžete na jedné provozovně, (adrese) mít více pokladen, které mohou být propojeny ale také mohou pracovat nezávisle na sobě.

Co vše a jak se připojit

Základní konfigurace systému Tamara. Nejméně cenově náročná na hardware, vhodná do malého provozu, ale zrovna tak splní všechny požadavky těch nenáročnějších provozoven.

Verze 1 je dotyková pokladna s tiskárnou účtenek, ve které je nainstalován software kasa, určený pouze pro prodej položek založených v druhé částí software office, který od nás dostanete na USB disku S tímto programem můžete pracovat na jakém koli počítači s OS Windows bez instalace programu.

Velmi oblíbená konfigurace, především mezi restauratéry, která umožňuje tisk bonu na vzdáleném místě (v kuchyni), tiskárna je připojená k místní síti ale také, je možné ji připojit přes bluetooth.

Verze 2 Rozšířená verze s tiskárnou v kuchyni