Verze 2.844

kasa

 • Přidána možnost neodečítat motivace v pokladní uzávěrce. (Nastavuje se v kase.)
 • Přidána možnost zvětšení účtu během markování. (Tlačítko v pravém dolním rohu účtu. Zobrazí se pouze pokud se účet nevejde celý.)
 • Přidána možnost tisku objednávek velkým písmem. (Nastavuje se v kase.)
 • Upraven pohyb kalkulačky v inventuře. (Kalkulačka se snaží umístit tak, aby byl zobrazen aktuální sloupec zboží.)
 • Opravena chyba při kalibraci váhy. (Pokud se během kalibrace změnil sortiment, došlo k "uvíznutí" váhy v kalibračním režimu. Ta potom zobrazovala pouze hmotnost - nepočítala litry a čekala na dokončení kalibrace.)
 • Opravena chyba ve volném vzkazu do kuchyně. (Projevuje se pouze v konfiguraci server->client, při zadání v clientovi. Místo zadaného vzkazu se tisknul název tak, jak je založen ve skladových kartách.)
 • Opravena občasná chyba při spouštění konfigurace. (r2 --config) (Projevuje se pouze na některých pc s win10, zpravidla před prvním restartem po aktualizaci windows.).
 • Upraveno vypínání serveru. (Pokud byl spuštěn server a uživatel vypnul počítač, server zablokoval vypnutí počítače.)
 • office

 • Upravena správa přenosů mezi kasou a office. Umožňuje přenosy mezi různými licensemi. (Je to také jeden z kroků na spuštění on-line režimu.)
 • Upraveno chování při přenosu z recepturní kalkulačky do výdejky. (Pokud výdejka již obsahovala položky, nebyla vyplněna. Nyní je zobrazen dotaz "co s tím".)
 • Opravena chyba při tisku příjemky. (Pokud příjemka obsahovala přesně tolik položek, kolik je definována délka stránky, tisk skončil chybou.)
 • 2.842 Definice klávesnice

  Rozšířeny možnosti "definice klávesnice". Umožňuje volbu písma, zobrazení ceny, zvětšování/zmenšování tlačítek. Přidána možnost rozdělení pokladní uzávěrky na dva lístky (cash/výdejky). Má smysl pouze u "mini". Opravena chyba v tisku účtenek s položkami ve šťastné hodince. (Projevovalo se pokud na účtu byla stejná položka ve dvou různých cenách. Týká se pouze tisku účtenky. Data i eet správně. Vzniklo během posledních 6 měs.)

  Video

  2.836 Nová grafika

  NĚKOLIK NOVÝCH VYLEPŠENÍ A NOVÁ GRAFIKA TLAČÍTEK. (uživatelům od verze 2-834 se stahuje sama, stačí použít tlačíko "Nová verze") Repre karty. Slevové karty mají nové nastavení repre karta. Při prodeji na repre kartu je automaticky vytvořena výdejka (ne-eet). Možnosti pokladní uzávěrky. Tisk seznamu prodejů v pokladní uzávěrce je rozdělen na prodejky / výdejky. Zobrazení celkového obratu v pokladní uzávěrce prodejky / výdejky. Potřebujete spočítat zákazníky? Ve vlastnostech skladové karty je přidána možnost "Netisknout na účtenku" tento nástroj umožní na ůčtenku zapsat počet ale i třeba národnost vašich zákazníků, na učtence se to nezobrazí ale seznam bude vytvořen v prohlížení prodejů. Možnost změnit text "výdejka". Přejmenování hlavičky výdejky. U verze 2.834 se nový upgrade nabídne ke stažení. Jak zjistíte svojí verzi a uděláte upgrade najdete zde U nižších verzí 2.833 se musíte s námi spojit a my vám upgrade provedeme manuálně. Systémové parametry a opravy chyb. Opravena chyba zobrazení nové rychlé receptury a vzkazu do kuchyně (vzniklo ve verzi 2-836). Opravena chyba nulování opakovaných tisků při společné uzávěrce více kas.

  2.836 Automatický upgrade

  Od verze 2.834 se nový upgrade bude automaticky nabízet ke stažení. U nižších verzí 2.833 a níže se musíte s námi spojit a my vám upgrade provedeme manuálně. jak provedete upgrade se dozvíte zde

  Více

  2.828 Obnovení Licence

  Možnost obnovení licence i bez vaší přítomnosti, V této verzi si můžete stáhnout licenci do kasy aniž by jste museli kasu spojit s vaším flash diskem na kterém máte office.

  Více

  2.824 EET začíná 1.12.2016

  My jsme připraveni vám udělat upgrade aby jste se mohli stát poctivými plátci daně :-)